Drobečková navigace

Úvod > Aktuality a akce > Berounsko si pomáhá

Berounsko si pomáháByla spuštěna nová webová stránka www.berounskosipomaha.cz, která nabízí bezplatnou inzerci všem lidem a firmám postiženým covidovou epidemií.

Jste osoba, která potřebuje pomoc či podporu od někoho jiného? Klikněte na červený řádek NABÍZÍM POMOC a vyberte si z uvedených inzerátů. Pokud nenajdete žádný vhodný, napište vlastní poptávku, která se zveřejní v rubrice HLEDÁM POMOC.

Jste osoba, která by ráda pomohla někomu jinému? Klikněte na modrý řádek HLEDÁM POMOC a vyberte si. Současně můžete zveřejnit svou nabídku v rubrice NABÍZÍM POMOC.

Jste živnostník nebo firma, v důsledku epidemie jste se ocitli v nouzi a pomohlo by vám oslovit nové zákazníky? Klikněte na žlutý řádek POTŘEBUJI PODPORU PRO SVOU ŽIVNOST, zadejte si inzerát a počkejte, až si vás lidé najdou. Nezapomeňte napsat zdůvodnění, jež vaši žádost opravňuje.

Každý, kdo v důsledku ekonomického útlumu hledá pomoc, nové zákazníky pro svou živnost, nebo naopak pomoc nabízí, má možnost si zde vyplnit jednoduchý samoobslužný formulář a jeho nabídka či poptávka se vzápětí zobrazí v interaktivní mapě. Prosíme o šíření a využívání této vyhledávací platformy -
čím více na ní bude inzerátů, tím spíše přitáhne pozornost těch, kdo mohou nabídnout pomoc. A jistě dojde i na šťastné příběhy...
Jan JÍCHA, Všeradice