Mikroregion Horymír

Chybí FlashPlayer
Drobečková navigace

Aktuality > Autor publikace pomůže pedagogům s přípravou exkurzí

Autor publikace pomůže pedagogům s přípravou exkurzíDatum konání:
30.3.2020

Exkurze připravené podle nové publikace vydané v rámci projektu MAP ORP Beroun II  Regionální vlastivěda se chystají školy zapojené do projektu. Koncem března se pro pedagogy uskuteční seminář a beseda s autorem publikace s Emilem Šnaidaufem, který pedagogům zodpoví případné dotazy ke školním exkurzím popisovaným v publikaci. Tu obdržely všechny zapojené školy, k dispozici je i na webových stránkách projektu MAP (ZDE)Na besedě budou prezentovány podrobnosti k organizaci exkurzí, další možné varianty i náměty. Součástí bude bohatá obrazová dokumentace, kontakty na subjekty potřebné k realizaci exkurzí či vhodné ke spolupráci, ukázky přírodnin, pracovních listů a brožur.

Seminář Regionální vlastivěda pro pedagogy ZŠ se uskuteční 30. 3. od 14 do 17 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Beroun. Během dubna a května se v rámci Místního akčního plánu vzdělávání plánují pro pedagogy také exkurzi s praktickými ukázkami výuky v terénu.


3. 4. Richard

Zítra: Ivana

KULTURNÍ TIPY   

7. 3.Veřejné zasedání zastupitelstva obce Podbrdy
 
14. 3. SDH Hatě Vás srdečně zve na hasičský ples
 
14. 3. Dětský karneval, obec Malý Chlumec, od 14.30 hodin na sále OÚ  

4. 4. Zahájení sezony ve výtopně Zdice
 
4. 4. Pojďme společně uklidit Hatě. Sraz v 9 hodin na návsi. 
 
4. 4. Benefice Jiřího Krampole, obec Velký Chlumec od 17:00 
 

POŘÁDÁTE AKCI?

Napište nám o své akci, kterou v obcích našeho mikroregionu pořádáte, a my ji rádi na našem webu zveřejníme. Formulář najdete ZDE.

Návštěvnost stránek

630092