Mikroregion Horymír

Chybí FlashPlayer
Drobečková navigace

Aktuality > Autor publikace pomůže pedagogům s přípravou exkurzí

Autor publikace pomůže pedagogům s přípravou exkurzíDatum konání:
30.3.2020

Exkurze připravené podle nové publikace vydané v rámci projektu MAP ORP Beroun II  Regionální vlastivěda se chystají školy zapojené do projektu. Koncem března se pro pedagogy uskuteční seminář a beseda s autorem publikace s Emilem Šnaidaufem, který pedagogům zodpoví případné dotazy ke školním exkurzím popisovaným v publikaci. Tu obdržely všechny zapojené školy, k dispozici je i na webových stránkách projektu MAP (ZDE)Na besedě budou prezentovány podrobnosti k organizaci exkurzí, další možné varianty i náměty. Součástí bude bohatá obrazová dokumentace, kontakty na subjekty potřebné k realizaci exkurzí či vhodné ke spolupráci, ukázky přírodnin, pracovních listů a brožur.

Seminář Regionální vlastivěda pro pedagogy ZŠ se uskuteční 30. 3. od 14 do 17 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu Beroun. Během dubna a května se v rámci Místního akčního plánu vzdělávání plánují pro pedagogy také exkurzi s praktickými ukázkami výuky v terénu.


15. 7. Jindřich

Zítra: Luboš

KULTURNÍ TIPY   

12. 7. Dechovky v Berouně, od 16 hodin na Velkém sídlišti

17. 7. Muzikál Postřižiny, od 20:00 Dvůr Všerad, Všeradice

18. 7. Sousedské posezení, VIŽINA, HŘIŠTĚ od 15:00.
 

POŘÁDÁTE AKCI?

Napište nám o své akci, kterou v obcích našeho mikroregionu pořádáte, a my ji rádi na našem webu zveřejníme. Formulář najdete ZDE.

 

Návštěvnost stránek

648896