Mikroregion Horymír

Chybí FlashPlayer
Drobečková navigace

Aktuality > První zahájení turistické sezóny Berounska odstartuje pochod

První zahájení turistické sezóny Berounska odstartuje pochodZahájení-turistické-sezóny_plakát.pngV sobotu 18. dubna proběhne historicky první zahájení turistické sezóny Berounska. Účastníci se sejdou na Husově náměstí u radnice, kde bude v době od 9:30 do 10:00  hod probíhat registrace. Samotný pochod bude zahájen v 10:00. Cílem je Camp Srbsko, kde bude od 12:00 do 15:00 připraven program.  Akci pořádá destinační agentura, jejímž úkolem je vytvářet prostor pro spolupráci veřejného a soukromého sektoru a propagačně zastřešit turistickou destinaci Berounsko. Pro účastníky je naplánován nenáročný turistický pochod z Husova náměstí v Berouně podél Berounky až do Srbska. V tamějším kempu bude nachystáno opékání špekáčků pro účastníky zdarma a zábavný program pro děti. Zájemci budou mít také možnost zaslat pohled svým blízkým. „Rádi bychom uspořádali akci, která se bude každoročně opakovat, získá si přízeň místních a stane se tradicí. Do budoucna budeme rozhodně pracovat s programovou rozmanitostí,“ uvedl předseda představenstva Dušan Tomčo.
Destinační agentura Berounsko vznikla teprve v druhé polovině minulého roku, avšak díky finančním podpoře od Středočeského kraje odstartovala široké spektrum aktivit. Od této doby se do její činnosti zapojily téměř čtyři desítky obcí, podnikatelů a neziskových organizací. Kromě uspořádání turistického pochodu se v polovině února destinační agentura Berounsko zúčastnila mezinárodním veletrhu Holiday World v rámci stánku Středočeské centrály cestovního ruchu. V dohledné době plánuje spuštění vlastních webových stránek či vydání suvenýrů a propagačních předmětů.


3. 4. Richard

Zítra: Ivana

KULTURNÍ TIPY   

7. 3.Veřejné zasedání zastupitelstva obce Podbrdy
 
14. 3. SDH Hatě Vás srdečně zve na hasičský ples
 
14. 3. Dětský karneval, obec Malý Chlumec, od 14.30 hodin na sále OÚ  

4. 4. Zahájení sezony ve výtopně Zdice
 
4. 4. Pojďme společně uklidit Hatě. Sraz v 9 hodin na návsi. 
 
4. 4. Benefice Jiřího Krampole, obec Velký Chlumec od 17:00 
 

POŘÁDÁTE AKCI?

Napište nám o své akci, kterou v obcích našeho mikroregionu pořádáte, a my ji rádi na našem webu zveřejníme. Formulář najdete ZDE.

Návštěvnost stránek

630109